Branch

International branch

New York - United States new york@tie-co.com 42 Broadway, Suite 12-146 , New York, NY, USA, 10005 tell:+1(917) 691 5956



Manchester - England Manchester@tie.co.com 197 Manley Road, Manchester, England, M16 8NE tell: +44 796 99 566 48



Toronto - Canada Toronto@tie-co.com 18 Parkview Ave., Suite 2516 Toronto, Canada +141 637 15020



Dubai - United Arab Emirates Dubai@tie-co.com Jassim al darbish building , Office No 106 , First floor , Damascus St. , Al quasais , ind 4 , Dubai , UAE +971 504 78 67 86



Mumbai - India mumbai@tie-co.com Hubtown Viva Bldg, Suite no.:313-314, 3rd floor, Shankarwadi, Western Express Highway, Jogeshwari, Mumbai - 400060, Maharashtra, INDIA Tell +41 85 69952291


Beijing - China Beijing@tie-co.com B 505, Dongya Wangjing Center, No. 402 Wang Jing Yuan Chao Yang District 100102 Beijing, China Tell: +86 139 1020 2090



Shanghai - China shanghai@tie-co.com Room784 ,Building3,no 555 of Lane 3111,Huanchang xilu Roud ,Fengxian District , Shanghai city Tell: 6367 4726 82-10

Our MISSION

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit,

sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur?



Choose us to Tie your ideals to reality.